Rakčević: Uskoro javni dijalog oko sudbine nekadašnje Robne kuće “Beograd”

Jutros su vrijedne ekipe gradskih službi, predvođenih “Zelenilom” i “Čistoćom”, sproveli akciju čišćenja unutrašnjosti nekadašnje Robne kuće “Beograd” u centru Podgorice, koja je godinama bila zatrpana šutom i smećem, saopštio je zamjenik gradonačelnice Podgorice Luka Rakčević.

“To je samo prvi korak u pravcu valorizacije jednog od najvećih potencijala našeg grada, sa preko 3.800 m² korisnog prostora srcu našeg grada. Hvala svim vrijednim koleginicama i kolegama na jutrošnjoj akciji, a mi – kao gradska uprava – uskoro otvaramo javni dijalog oko sudbine nekadašnje robne kuće “, napisao je on na Fejsbuku.

"/>

Kako je istakao, uz plan izgradnje velike podzemne garaže (i nadzemnog trga) od Beka do Splićanki/Kanarinki, konačno možemo oživjeti centar grada i vratiti mu stari sjaj.

Dan

Slični Članci