Godon: Nadam se da će se RE:D konferencija ponovo organizovati

RE:D konferencija o razvoju nekretnina, koja je održana u Crnoj Gori, okupila je značajne aktere iz sektora investicija, nekretnina i razvoja, a dobar izbor učesnika i kvalitet diskusija kazao je za Bankar, rukovodilac upravljanja hotelskom imovinom u kompaniji Colliers, Ben Godon.

„Bila su ovo sjajna dva dana na RE:D konferenciji u Crnoj Gori. Zaista dobra selekcija i okupljanje ljudi koji su došli ovdje – među njima i veoma važni ljudi, uz vrlo važne diskusije i otvorenu razmjenu ideja i stavova“, kazao je Godon.

Prema njegovim riječima, ovakvi događaji predstavljaju priliku koja zaslužuje da se ponovi i u narednim godinama.

„Nadam se da će se ovakva konferencija ponovo organizovati. Mi ćemo svakako nastaviti da pružamo podršku“, poručio je predstavnik Colliersa.

Slični Članci