Oglas za posao: Asistent izvršnog direktora

ASISTENT IZVRŠNOG DIREKTORA

PODGORICA

Potrebni uslovi i kvalifikacije:

  • Visoka stručna sprema
  • 5 godina radnog iskustva na ovim I sličnim pozicijama
  • Znanje engleskog jezika (poznavanje drugog stranog jezika je prednost);
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poznavanje rada na računaru

Opis posla:

  • Rad na razvoju i implementaciji strategija za poboljšanje operativne efikasnosti i olakšavanje procesa donošenja odluka.
  • Vođenje ili podrška u vođenju različitih projekata, uključujući definisanje ciljeva, raspoređivanje resursa i praćenje napretka kako bi se osiguralo postizanje ciljeva u zadatim rokovima.
  • Saradnja s različitim timovima unutar organizacije radi osiguranja usklađenosti s ciljevima i strategijama, kao i razmjena informacija i resursa radi postizanja boljih rezultata.
  • Priprema redovnih izvještaja o operativnim aktivnostima, troškovima i rezultatima te analiza tih podataka radi identifikacije trendova i pružanja informacija za donošenje odluka.
  • Administrativni poslovi

Benefiti koje kompanija nudi:

  • Mjesečni bonusi preko osnovne plate, koji se baziraju na rezultatima postignutim od strane zaposlenog
  • Za sopstveno vozilo zaposlenog: Značajni popusti na auto djelove, registraciju i osiguranje vozila, kao i mogućnost plaćanja na rate.
  • Trening i obuka za trenutnu poziciju, kao i za naredne pozicije pri napredovanju u kompaniji
  • Mogućnost razvoja karijere u dinamičnoj i veoma perspektivnoj kompaniji

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV sa fotografijom putem email-a na [email protected]

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.