Oglas za posao: Agent za pripremu vozila – vozač

AGENT ZA PRIPREMU VOZILA – VOZAČ

PODGORICA/TIVAT

Potrebni uslovi i kvalifikacije:

  • Srednja, viša ili visoka stručna sprema
  • Znanje engleskog jezika (poznavanje drugog stranog jezika je prednost);
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač sa najmanje dvije godine iskustva);
  • Poznavanje rada na računaru
  • Iskustvo u prodaja i turizamu nije neophodno, ali je prednost

Opis posla:

  • Pregled vozila na izdavanjima i vraćanjima, kao i prevožanja vozila;
  • Izdavanje i prijem automobila;
  • Pružanje informacija klijentima o uslugama;
  • Direktna prodaja usluga na šalteru poslovnice;

Benefiti koje kompanija nudi:

  • Mjesečni bonusi preko osnovne plate, koji se baziraju na rezultatima prodaje postignutim od strane zaposlenog
  • Za sopstveno vozilo zaposlenog: Značajni popusti na auto djelove, registraciju i osiguranje vozila, kao i mogućnost plaćanja na rate.
  • Trening i obuka za trenutnu poziciju, kao i za naredne pozicije pri napredovanju u kompaniji
  • Mogućnost razvoja karijere u dinamičnoj i veoma perspektivnoj kompaniji

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV sa fotografijom putem email-a na [email protected]

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor