Jugozapadna obilaznica od ponoći otvorena za saobraćaj

Jugozapadna obilaznica u Glavnom gradu biće u ponoć otvorena za saobraćaj, najavio je gradonačelnik Podgorice Ivan Vuković.

“Nešto više od tri mjeseca nakon što su završeni svi građevinski radovi, novi podgorički bulevar i grandiozni most na rijeci Morači, vrijedni preko 15 miliona eura, spremni su za upotrebu”, napisao je Vuković na Fejsbuku.

Naveo je da su u međuvremenu, stubovi dalekovoda izmješteni i, nešto sporije nego što su se se nadali, “dobijene su saglasnosti od nadležnih državnih organa”.

"/>

“Na dan kada je Crna Gora, prije godinu dana, počela da tone u mrak, zasijaće nova ‘Luča’ i podsjetiti sve da se naša Podgorica ne da”, napisao je Vuković.

Izvor: Vijesti.me

Slični Članci